کالج روباتیک

کالج روباتیک
آموزش فنی ساخت و تولید روبات
 
طراحی این سیستم به گونه ای است که دانش آموز به حدی از تخصص می رسد که بتوان ضمن شرکت در مسابقات روباتیک دانش آموزی و دانشجویی، به انجام پروژه های تخصصی روباتیک بپردازد و آینده تحصیلی و شغلی خود را در این مسیر هدایت و تقویت نماید.
  • برخورداری از حمایت های مالی ساخت روبات ها جهت شرکت در مسابقات
  • پیش بینی می‌شود که روباتیک یکی از 10 صنعت برتر آینده جهان باشد.
تاریخچه فعالیت های روباتیک

 

طی سال های گذشته فعالیت‌های چشمگیری در زمینه روباتیک بین دانش آموزان ایرانی صورت پذیرفته که باعث ایجاد مسابقات متعدد و طیف وسیعی از علاقه‌مندان به فعالیت های آکادمیک این رشته شده است.
در حال حاضر روباتیک و هم خانواده های آن هنوز هم تنها حیطه آموزشی کودک و نوجوان در کشور است که به آموزش مفاهیم بنیادی و کاربردی رشته هایی فنی نظیر مکانیک، الکترونیک، فیزیک و خلاقیت فنی می پردازد.
table-akademi-zaban
 
گوشه ای از دستاوردهای روانشاختی روباتیک برای کودکان
 
روباتیک به علت ماهیت بین رشته‌ای و فعالیت های تیمی مورد نیاز این رشته، توانایی های فنی و اجتماعی کودک را گسترش داده و بر روند رشد ذهنی، توسعه تفکر استدلالی و مهارتهای ظریف حرکتی او شدیدا تاثیرگذار است.
علاوه بر این کارگاه های آموزش روباتیک که ذاتا مبتنی بر کشف و کنجکاوی و آموزش از طریق بازی است، منطبق بر نظام شناختی کودکان بوده و با طرح مسائل و ایده های جدید در هر جلسه، به ایجاد مهارت حل مساله در کودکان کمک می کند.
افزایش تمرکز و هوش سه بعدی، پرورش تجسم خلاق و ایجاد سازگاری اجتماعی در کودکان (که تدریجا طی کارهای تیمی مشترک شکل گرفته و با گذشت هر جلسه پیشرفته تر می شود)، از دیگر مزیت های روانشناختی کارگاه های روباتیک کودکان است.
 
بدون محتوا
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ثبت سفارش مراکز جهت همکاری
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بدون محتوا
 
 
 
 
 
 
 
 

چندرسانه ای کالج روباتیک


گالری تصاویر

ویدیو

فایل صوتی