مورفان

درباره مورفان

 

اسباب بازی کمک آموزشی و فکری "مورفان" توسط کمپانی انگلیسی Thinkplay Ltd طراحی و ابداع شده است . این کمپانی با توسعه دادن آجرهای ساخت و افزودن شیارهایی به آن توانست قابلیت ها و کارایی این نوع بازی ها را بیافزاید. آجرهای ساخت معمولی تنها در دو بعد (بالا و پایین) قابل اتصال و بازی کردن هستند ، در حالی که آجرهای ساخت اسباب بازی آموزشی "مورفان" از شش بعد قابل نصب شدن و بازی کردن می باشند بدین معنا که از هر شش وجه خود قابل اتصال به یکدیگر هستند.

about-us1

این کمپانی انگلیسی قطعات مثلثی شکل ، دایره ای و میله های رابط را نیز به مجموعه قطعات بسته های خود اضافه کرد و با افزوده شدن این قطعات جدید ، تنوع محصولاتی که کودک و نوجوان می تواند بسازد به شدت گسترش پیدا کرد به گونه ای که کاربر می تواند علاوه بر ساخت اشکال ثابت ، اجسام متحرک را نیز بسازد. اسباب بازی آموزشی مورفان Morphun با توجه به کارکرد کمک آموزشی که دارد بسیار مورد استقبال مهدکودک ها، پیش دبستان ها ، دبستان ها و مراکز آموزشی واقع شده است.

اسباب بازی فکری مورفان در اروپا تولید می گردد و دارای استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا می باشد. تمامی محصولات آموزشی "مورفان" تاییدیه های معتبر EN71 و ASTM را دریافت کرده است.

about-us2

اسباب بازی کمک آموزشی، فکری"مورفان" در سطح جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به عنوان یک اسباب بازی آموزشی و افزایش دهنده خلاقیت کودکان شناخته می شود و برای گروه های سنی مختلف محصولات متنوعی دارد.هم اکنون در بیش از پنجاه کشورجهان نمایندگی دارد.

از تابستان 1392 نمایندگی انحصاری اسباب بازی فکری "مورفان" برای ایران اخذ شد . امیدواریم بتوانیم به رشد مهارت ها و پرورش خلاقیت کودکان کشورمان کمک کنیم .

گستره ای از اسباب بازی های کمک آموزشی و خلاقانه


اسباب بازی فکری، آموزشی "مورفان" دارای محصولات متنوعی برای سنین مختلف کودکان می باشد و هم چنین دارای محصولات کمک آموزشی برای مهد کودک ها ، پیش دبستان ها ،دبستان ها و مدارس جهت بازی های گروهی و خلاقانه ، آموزش زبان و ریاضیات مقدماتی و... می باشد. برای آشنایی با انواع اسباب بازی های آموزشی، روی لوگوهای روبرو  کلیک نمائید . 

 

اسباب بازی آموزشی "مورفان" به صورت چکیده باعث رشد مهارت های زیر می گردد:

  • خلاقیت

  • هماهنگی کار دست و چشم

  • حرکت های دقیق دست

  • کارگروهی

  • مهارت های اجتماعی

  • پیگیری دستورالعمل

  • یادگیری زبان

  • ریاضیات

  • و.....


اسباب بازی فکری، آموزشی"مورفان" جوایز معتبر جهانی در زمینه بازی های خلاقانه کودکان و کمک آموزشی را دریافت کرده است و هم چنین تمامی اسباب بازی های آموزشی"مورفان" دارای استانداردهای EN71 و ASTM می باشند .

catalog-product-1    

     کاتالوگ محصولات

       دانلود

 

about-morphun-toy-1

 

    درباره اسباب بازی مورفان

     دانلود

 

 

 

بدون محتوا

 

 

 

 

بدون محتوا

 

 

 

 

چندرسانه ای مورفان


گالری تصاویر

ویدیو

فایل صوتی