تورهای روان شناسی

تور روان شناسی چیست؟

تور روان شناسی شامل تمام بازدیدها و برنامه هایی است که در یک تور تفریحی کامل به انجام می رسد، با این تفاوت که محور آن، یک موضوع جالب روان شناسی است!

در طی این برنامه که با همراهی و نظارت یک روان شناس یا تیم روان شناسی اداره و اجرا می شود، عناوین در نظر گرفته شده به صورت تئوری و عملی، مورد بحث و تبادل نظر شرکت کنندگان قرار می گیرد. همچنین شرکت کنندگان ضمن بازدید از دیدنی های پیش بینی شده سفر، این فرصت را خواهند داشت که مسائل و مشکلات خود را با یک روان شناس مطرح کرده و از او مشاوره دریافت کنند.

خدمات تورهای روان شناسی موج مثبت

علاوه بر همه خدمات متداولی که در یک گردش تفریحی ارائه می شود (بیمه، پذیرایی و بازدید)، شرکت کنندگان (اعضا ی باشگاه موج مثبت) می توانند از پنج سرویس ویژه روانشناسی که در طول سفر ارائه می شود نیز استفاده کنند. این خدمات عبارتند از:

1- مشاوره فردی و تخصصی.

 

2- روانسنجی موضوعی (تست روانشناسی مرتبط با موضوع برنامه).

 

3- شرکت در کارگاه عملی و مهارتی.

 

4- حضور در سمینار تعاملی.

 

5- شرکت در بازی ها و سرگرمی های روانشناختی، به همراه دریافت پک آموزشی هر برنامه.

بنابراین شما در طول یک سفر تفریحی، ضمن آشنایی با دوستان جدید، مشاوره می گیرید، تست می شوید، آموزش می بینید، به پاسخ اغلب پرسش هایتان درباره موضوع تور دست می یابید و نهایتا به شیوه جدیدی سرگرم می شوید!

هزینه تورهای روان شناسی موج مثبت

هزینه همه تورهای موضوعی از دو بخش تشکیل شده است: هزینه گردشگری و هزینه ارائه خدمات.

باشگاه موج مثبت به دلیل رسالتی که در ارائه خدمات عمومی برای خود قائل است، هیچ سودی بابت مجموع هزینه های گردشگری دریافت نکرده و حتی بخش عمده هزینه ارائه خدمات را، خود مستقیما به گروه روانشناسی که با آن همکاری دارد پرداخت می کند. ضمن آنکه قیمت سرویس های ارائه شده در طول سفر، نسبت به مبالغی که در یک مرکز روانشناسی برای ارائه همین خدمات از شما دریافت خواهند کرد، بسیار بالاتر از چیزی است که اعضای موج مثبت برای ثبت نام در تورهای روانشناسی می پردازند.

انواع تورهای روان شناسی موج مثبت

سرویس تورهای روان شناسی موج مثبت از لحاظ کیفیت ارائه خدمات به "عادی، ویژه و لوکس"، از لحاظ مدت برگزاری به "یک روزه، دو روزه و چندروزه"، از لحاظ گروه سنی به "کودک و نوجوان، تورهای +18 و جهان دیدگان" ، از لحاظ موضوع به تورهای "خودشناسی ، مهارت های زندگی، ازدواج و زناشویی و موفقیت" و نیز از لحاظ محدوده ارائه خدمات به "داخلی، استانی، کشوری و بین المللی" تقسیم می گردد که متناسب با اقتضائات و ویژگی های هریک از موارد فوق، شیوه اجرا و محتوای برنامه ها نیز متفاوت خواهد بود.

اجرای تورهای روان شناسی موج مثبت

به لحاظ اجرایی تورهای روانشناسی از دو قسمت تشکیل شده است:

خدمات گردشگری: مانند تامین وسایل سفر، انجام پذیرایی ها، قراردادهای مربوط به بیمه مسافران و نظایر آن. در این بخش کلیه فعالیت های گردشگری باشگاه موج مثبت، بوسیله دفاتر توریستی مورد تایید و دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری اجرا می شود.

خدمات روانشناسی: مانند دعوت از روانشناسان جهت اجرای برنامه، برگزاری آزمون ها وکارگاه ها، تهیه و تولید پک های محتوایی هر برنامه و نظایر آن. در این بخش کلیه فعالیت های روانشناختی، بوسیله تیم روانشناسی و گروه همکاران باشگاه موج مثبت اجرا می شود.

 

اطلاعات ثبت نام

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ثبت سفارش مراکز جهت همکاری

 
 
 
 
 
 
 
 

چندرسانه ای تورهای روان شناسی


گالری تصاویر

ویدیو

فایل صوتی

پاورپوینت