photo_2018-10-16_09-34-31 photo_2018-10-16_09-35-07 photo_2018-10-16_09-35-12 photo_2018-10-16_09-35-16

 

حضور iran icmas در اولین نمایشگاه اسباب بازی ، سرگرمی و کمک آموزشی

 اولین نمایشگاه  اسباب بازی و سرگرمی  با حضور مسئولین مربوطه، متولیان، صاحبان صنایع و فعالان این بخش همچنین مشارکت همه فعالان و دست اندرکاران حوزه کودک و نوجوان و با اهمیت به آموزش پرورش و خلاقیت کودکان و نوجوانان فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

این نمایشگاه  با نگاه به اهداف مهم و رویکرد ویژه در خصوص ارائه محصولات فکری و کمک آموزشی، فرهنگی، هنری، سرگرمی، اوقات فراغت و ورزشی در مرکزنمایشگاه های کانون پرورش فکری  از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ مهر ماه (ساعت ۱۰صبح تا ۸ شب) برگزار می شود،

نمایش آخرین دستاورد‌ها و فناوری‌ها و شیوه‌های نوین تولیدی محصولات داخل و ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط بین تولیدکننده و مصرف کننده و همچنین فرصت شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه آن‌ها و شناخته شرایط کلی بازار و سلایق مصرف‌کننده از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

فراهم آوردن بستر مناسب جهت ارتقای سطح کیفی اسباب بازی تولید داخل، توجه ویژه به پتانسیل سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و اشتغال در این صنعت از اهداف مهم دیگر در این نمایشگاه است.

همچنین برگزاری این نمایشگاه در تغییر نگرش و نیاز جامعه به اسباب بازی به عنوان کالای فرهنگی و حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی موثر است.

مخاطبین این نمایشگاه کودک، نوجوان، خانواده، مخترعان، طراحان ایده، مراکز تفریحی و آموزشی همچنین کارشناسان پژوهشی و تربیتی هستند.

 

ایران آی سی مس “اولین مرکز آموزش بین المللی چرتکه در ایران” به همراه پردیس موج مثبت در نمایشگاه اسباب بازی ، سرگرمی و کمک آموزشی حضور یافته است.

icmas ایران در غرفه ۱۲ نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

 

مکان: تهران، خیابان حجاب ، مرکز نمایشگاه های کانون (سالن حجاب). غرفه ۱۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *