۴۰ مدل کسب و کار نو آورانه

ویژه استارتاپ ها و سازمان های ایرانی

+ مصاحبه با ۷ استارتاپ ایرانی

نوشته ی : آرمان صفایی

 

راه اندازی استارت آپ همانند سفری طولانی ست که پیچ و خم های زیادی دارد و نیازمند تجربه ، دانش ، صبر و حوصله و تلاش مستمر است.

در این راه مدل کسب و کار همانند نقشه ی راهی است که ابعاد مختلف فرآیند راه اندازی و رشد کسب و کار را نشان می دهد. مدل کسب و کار در واقع تعیین کننده نحوه ی تخصیص منابع محدود هر کسب و کاری است. افراد مصمم به راه اندازی استارتاپ باید تسلط کافی بر مفاهیم آن داشته باشند.

با مطالعه کتاب آرمان صفایی می توانید درباره  موفق ترین مدل های کسب و کار در ایران بخوانید و همچنین این کتاب راهنمای کاربردی و مفید برای کسانی است که می خواهند مدل کسب و کار خود را طراحی یا اصلاح کنند.

 

این کتاب برای چه کسانی نوشته شده است؟

  • افرادی که علاقمند به استارتاپ ها هستند یا به زودی کارآفرین خواهند شد.دستاورد کتاب برای آنان آشنایی با مدل کسب و کار است.
  • مدیران سازمان های بزرگ که سرگرم رقابت با رقبای خود هستند که مطالعه این کتاب می تواند آنان را در پیروزی قریب الوقوع در این رقابت یاری کند.
  • مدیران و بنیان گذاران استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک که دستاورد این کتاب برای آن ها آشنایی با روش صحیح استفاده از یک مدل کسب و کار و نو آور بودن در آن است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *