زبان آموزان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۰۷۸ تماس حاصل نمایند.

شعبات clc در شهر تهران

چرا CLC ?
طی تحقیقیات به عمل آمده و مصاحبه با تعداد زیادی از دانشجویان متاسفانه با اینکه تمام دانشجویان حداقل ۷ سال زبان انگلیسی را در مدرسه گذرانده اند،

تعداد کمی از آنان میتوانند چند جمله ی انگلیسی صحبت و یا ترجمه کنند.
در مقابل دانشجویانی که فقط ۲ سال از کلاس های آموزشی زبان استفاده کرده باشند وضعیت بسیار مناسب تری در صحبت کردن و درک مطلب دارند.

البته در این بین متدهای مختلف یادگیری زبان وجود دارد که در سرعت و نتیجه گیری و روان صحبت کردن دانش آموزان تاثیر زیادی دارد.
یکی از تحولاتی که در آموزش مکالمه ی زبان به “روش تصویر سازی ذهنی” و با استناد از “آموزش هوشمند تصویری و تکرای و بدون کتاب” ارایه شده،
روشCLCاست که مخفف Conversational Language Course میباشد.

معجزه_در_یادگیری
این روش که به “روش معجزه ای” در زبان معروف شده نیازی به هیچ گونه کتاب و دفتر و امتحانی ندارد. قبول داریم که در بدو امر برای هر کسی این پرسش ایجاد خواهد شد که چگونه این امر ممکن است؟

مختصرا در پاسخ باید به این نکته اشاره کنیم:
همانطور که برای یادگیری و صحبت کردن به زبان مادری هیچگاه از ابزار نوشتاری (قلم، کاغذ، جزوه وکتاب) استفاده نمی شود، به همین صورت برای “آموزش مکالمه” و (البته ” نه سایر موارد”) هر زبان دیگری نیز به این ابزار نیازی نخواهد بود. ضمن اینکه سیستم CLC پس از سالها آموزش مستمر و مشاهده خروجی زبان آموزان در این زمینه توسط یک ایرانی به عنوان مدرس کشور مبدآ طراحی شده است که از نیازمندی و رفتار شناسی زبان آموزان ایرانی در هنگام مواجهه با مهارت های کلامی آموزش زبان انگلیسی برخاسته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *