ما نسلی از مدرسینی را تعلیم می‌دهیم که بر این باورند تغییرات از کلاس درس شروع می‌شود. مدرسین برای دانش‌آموزانی که نیاز بیشتری دارند تعلیم می‌بینند. مدرسین ما چالش‌های عظیم تنگدستی را تشخیص داده، اما محدودیت‌های آن را نمی‌پذیرند. آنها معتقدند که هر درس قدرت الهام بخشی داشته و هر ساعت از کلاس ارزشمند بوده و هر دانش‌آموز پتانسیل موفقیت دارد. آنها آگاهند که داشتن یک معلم برتر می‌تواند زندگی دانش‌آموزان را در آینده به خوبی رقم بزند. رویارویی با تفاوت‌ها و تعلیم شگرف، ناگهانی و شانسی اتفاق نمی‌افتد. مدرسین ما مهارت‌ها را به منظور موفقیت روز افزون توسعه و گسترش داده و اشتیاق ادامه روند بهبودی را برای سالهای آتی دارند.

هربرت پوختا PHD خود را در زبان انگلیسی با گرایش تدریس دریافت کرده است. او پروفسور دانشگاه گراتس و کمبریج است و رئیس انجمن بین‌المللی معلمین زبان انگلیسی (IATEFL) نیز بوده است. او عضو ارشد تحقیقات عصب شناسی زبانNeurolinguistics)) است، برای دو دهه تحقیقات گسترده‌ای در زمینه ایجاد راه حل‌های اجرایی در تدریس زبان انگلیسی با گرایش بر روانشناسی شناختی انجام داده است. هربرت کتاب‌های مهم انتشارات دانشگاهکمبریج مانند play way(1999) ، join in(2000)super minds, more! را نوشته است. چاپ جدید کتاب Super Safari برای ۳ تا ۶ ساله‌ها و کتاب English Empower برای بزرگسالان در سال ۲۰۱۵ دوباره چاپ شد.

به عنوان نویسنده و استاد بین‌المللی تربیت مدرس، وی سمینارها، بحث ها و کارگاه‌های آموزشی برای مدرسین در بیش از ۵۰ کشور دنیا از آمریکای جنوبی گرفته تا اروپا ارائه داده است. در بسیاری از کنفرانس‌های بین‌المللی سخنران اصلی بوده و سمینارها و کارگاه آموزشی متعددی در کشورهایی نظیر آرژانتین، اتریش، برزیل، شیلی، کرواسی، انگلستان، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، پرتقال، پاراگوئه، ارگوئه و حالا در ایران برگزار خواهد کرد. وی سخنرانBritish Council است و در بسیاری از سمینارهای تخصصی British Council شرکت داشته است. همان طور که خودش می‌گوید: “هر کلاسی را که بازدید کردم، خلاقیت و سخت کوشی معلمان من را حیرت زده کرد و همچنین بیشتر با قلب و ذهن دانش‌آموزان آشنا کرد.این نگرش‌ها ابزارهای قدرتمندی هستند و تلفیق آن با آخرین تحقیقات روان‌شناسی شناختی، تربیتی، ذهنی و زبان‌شناسی، وقتی در کلاس زبان اجرا شود نتایج متقاعد کننده‌ای در پی خواهد داشت.

           جوایز و دستاوردهای پروفسور Puchta

  • ۲۰۱۳ TheELTons(English Language Teaching Innovation Awards) winner(Herbert Puchta and Günter Gerngross — Hooray! Let’s play! Helbling Languages)
  • ۲۰۱۶ LLL Awards (The Best new works of language learner literature in English) finalist(Herbert Puchta and Günter Gerngross — A Problem for Prince Percy)
  • ۲۰۱۶ The ELTons winner(Herbert Puchta and Günter Gerngross by Marion Williams —The Thinking Train-Helbling Languages)
  • سمینار تخصصی روشهای تدریس

  • بر اساس سبکهای یاد گیری

  • ویژه مربیان زبان انگلیسی

  • زمان: نیمه اول ابان ۱۳۹۵

  • اطلاعات بیشتر:۲۶۷۰۳۰۷۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *