به گزارش روابط عمومی پردیس موج مثبت، گردهمایی مدیران مراکز آموزشی تهران پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴ در مرکز همایش های آل یاسین با حضور بیش از یکصد نفر از مدیران آموزشی شهر تهران توسط موسسه پردیس موج مثبت برگزار گردید.
این گردهمایی با سخنرانی مهدی مسلمی فر مدیرعامل پردیس موج مثبت آغاز شد و برنامه در ۲ پنل تخصصی بصورت پرسش و پاسخ اجرا گردید.
در پنل اول با مدیریت آقای سیدحسن دهقان (رییس هیات مدیره موج مثبت) و حضور نماینده های کالج زبان فریزبی، چرتکه UCMAS ایران و آی مس برگزار شد و در پنل دوم با مدیریت آقای مهدی مسلمی فر و حضور نمایندگان مورفان، اریگامی و موسیقی کودکان”MAPCOM” برگزار گردید.
در طول برگزاری گردهمایی، اجرای موسیقی توسط کودکان، اجرای محاسبات ذهنی ریاضی UCMAS توسط دانش آموزان، و کلیپ های تصویری پخش گردید و در انتها از مدرسین برتر پردیس موج مثبت با اهدای لوح و هدیه تقدیر گردید.
لازم به ذکر است که در حاشیه این گردهمایی، نمایشگاه تکنولوژی های آموزشی برگزار گردید که مدعوین محترم اطلاعات لازم در این خصوص را از افراد مستقر در نمایشگاه کسب نمودند، همچنین دومین ویژه نامه پردیس موج مثبت که جدیدترین نسخه انتشار یافته این موسسه است در اختیار مدعوین محترم قرار گرفت.